• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


                                                                 DORUK MOUNTAINEERING AND NATURE SPORTS CLUB   
                                          RESPECT FOR NATURE RESPECT FOR PEOPLE

            I          I         I    

18-19 Kasım 2017 Bolu Yedigöller Kültür gezisi
DORUKLARDAN BİLGİLENDİRME
Sevgili Doruklular
18-19 Kasım 2017 ( Hava güzel Yağış yok bu nedenler bir hafta öne çekmek zorunda kaldım ) tarihleri arasında yapacağımız Bolu Yedigöller Doğa ve Kültür gezisi için bilgilendirme aşağıdadır.
İnsana Saygı Doğaya Saygı Sloganıyla yola çıktığımızdan dolayı ; Doğada ,Plastik-Köpük tabak-çanak- kaşık-bardak gibi malzemeleri kullanmıyoruz. Lütfen sizlerde getirmeyiniz. Evinizden ;tabak-çanak- kaşık-bardak-bıçak ve kişisel malzemelerinizi yanınızda getiriniz.
1. Yedigöllerde sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerimizi ortak yapacağımızdan ( 17 Kasım 2017 Cuma günü günü ) İzmir'den ayrılırken gerekli yiyecek ve içeceklerimizi satın alıp gideceğiz.
NOT : Kişiler ister ise kendi yemeklerini kişisel olarak yapabilirler. Kullanmak istediğiniz kişisel içeceklerinizi yanınızda getiriniz lütfen ( Kişisel giderler ortak kullanım dışında olacaktır. )
2. Öğlen yemek zamanı doğada olacağımızdan öğlen yemek yapılmayacaktır. Katılımcılar öğlen yemekleri için gerekli hazırlıklarını yapmalarını öneririz.
PROĞRAM
17 Kasım 2017 ( Cuma ) Yola çıkış 21 00
18 Kasım 2017 ( Cumartesi ) Sabah kahvaltımızı yolda yapacağız. Yedigöllere varıp çadırlarımızı kuracağız öğlen yemek zamanına kadar serbest zaman : Öğlenleyin sıcak suyumuz ve sıcak içeçeklerimiz hazır olacak : Çay -Nescafe - Sütlü salep Öğlen yemeğinden sonra :Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl ve çevre gezintisi yapılacak. Kaplan kaya sırt hattına çıkılıp Kamp alanına kadar yürünecek. Yol üzerinde Anıt Ağaç yürüyüşü ve Kapankaya Seyir Terası'nda manzara seyri için küçük molalarımız var. Kaplankaya sırt hattından yüreyerek kampımıza ulaşıyoruz( 4 Saat.) .
Akşam yemeğinin ardından kamp ateşi etrafında sohbetlerimiz devam edecek.
AKŞAM YEMEĞİ : Çorba - Bulgur pilavı -Sucuk-Domates- Salatalık - Maydanos - Kola veya ayran . Yemekten sonra : Çay -Nescafe - Sütlü salep Kulüp ikramıdır.
19 Kasım Pazar ) Sabah erken kampımızı toplayıp Yedigöller'den ayrılıyoruz. Yolumuzun üzerinde bulunan Abant gölünü gezip İzmir'e doğru geze geze yola çıkıyoruz.
ÜCRET :
Üyeler : 120 Tl.
Misafirler : 130 Tl.
KAPARO : 50 Tl. Kaparo alınmadan kayıt kesinlikle yapılmayacaktır. Kapora. Aşağıdaki Banka şubesine : İş bankası karşıyaka şubesi. Mustafa ARIS 3470 2194629 Hesaba yatırılabilinir. İban : TR. 42 0006 4000 0013 47021946 29
Yatırıldıktan sonra 0 542 8334736 numaralı telefona bilgi verilmelidir. Kaç kişi adına .İsimleri iletişim telefonları .
Fiyata Dahil Olanlar .:
Ulaşım, .: Rehberlik, 1 Gece Yedigöller'de konaklama .: Milli parklara giriş ücretleri .: Program dahilindeki tüm çevre gezileri .: Zorunlu seyahat sigortası --Kuruyemiş -Tatlı- -Hurma
Fiyata Dahil Olmayanlar .:
Belirtilenler dışındaki yemekler .: Akşam yemeklerindeki içecekler .: Ekstralar, her türlü kişisel harcama .: Doğa yürüyüşü yapacağız. Bunu dikkate alarak hazırlıklı geliniz. .: Fotograf/Video çekiyorsanız yeterince ekipman, yedek pil vb. ..: Ayakkabılarınız çamurlanabilir. Tedbirli olun. .: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) .: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz) .: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur .: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) .: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın .: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz .: Varsa ilaçlarınız ve vitamin, güneş kremi, nemlendirici .: Fotograf/Video çekiyorsanız yeterince ekipman, yedek pil NOT : Çadır ihtiyacı olanlar 16 Kasım 2017
( Çarşama Günü ) 19 00-21 00 saatleri arasında kulüpten alabilirler : Çadır Ücreti 20 Tl. Uyku tulumunuz lütfen iyi olsun .
Saygı ve sevgilerimizle
Mustafa ARIS
Kulüp Başkanı
Etkinlik Rehberi. 0 542 8334736
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      119 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın