• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


                                         DORUK DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
                                                                           DORUK MOUNTAINEERING AND NATURE SPORTS CLUB   
                                          
                                                                   İNSANA SAYGI, DOĞAYA SAYGI / RESPECT FOR NATURE RESPECT FOR PEOPLE

            I          I         I    

DORUKLARDAN ETKİNLİK ÜCRET AÇIKLAMASI
DORUKLARDAN BİLDİRİM !
Sevgili Doruklular,

Sizlerden kulübümüze ;Eposta,Telefon ve kulüp iletişim sayfamıza pek çok dilek ve istek gelmektedir. Bazı kulüpler veye grupların doğa gezilerinde ücret yazmadığını belirtiyorsunuz. Biz DORUK olarak sizlerin etkinliklerimize katılımınzda ne kadar ücret ödeyeceğinizi yazıyoruz. Bu konu bizim sizlere verdiğimiz önemi ve dürüstlüğümüzü gösterir. Etkinliğin tamamında zarar etsek te asla ücreti değiştirmeyiz. Bu bir prensip meselesidir. Bu nedenle Doruk ile etkinliğe geldiğinizde asla fazla ücret alınmayacağını ve sizleri aldatmayacağımızı bilmenizi isteriz. Diğer Kulüplerin veya grupların etkinlikleri bizi ilgilendirmiyor.

Bizler ; Önce Türkiye Dağcılık Federasyonuna İzmir'de de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne karşı sorumluyuz. EN BÜYÜK SORUMLUĞUMUZDA SİZLERSİNİZ.

Bu nedenle ; Her etkinliğimizde Sağlık ekibi-Kurtarma ekibi - Harita pusula GPS kullanarak sizlerin gönlünüzce etkinlik ve mutlu olarak etkinliğinizi tamamlamaya çalışıyoruz. Bu bizlerin prensibidir. Sağlık ve mutluluk içerisinde gönlünüzce Doruklarda kalmanız dileklerimizle... 

Saygı ve Sevgilerimizle

Yönetim Kurulu Baskanlığı
  
387 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın