• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


                                         DORUK DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
                                                                           DORUK MOUNTAINEERING AND NATURE SPORTS CLUB   
                                          
                                                                   İNSANA SAYGI, DOĞAYA SAYGI / RESPECT FOR NATURE RESPECT FOR PEOPLE

            I          I         I    

Avusturya 2019 Yılı Kültür-Doğa-Dağ Gezisi Bilgilendirmesi

DORUKLARDAN 2019 YILI AVUSTURYA GEZİSİ BİLDİRİMİ..!

👉Anılan gezi için 7 kişi ( 1 rehber 6 katılımcı ) biletlerimizi aldık,

👉Sevgili Doruklular; Kulübümüzün her yıl geleneksel olarak yaptığı yurtdışı, Kültür - Doğa –Tırmanış gezimizi 2019 Yılı’nda Alp Dağları’ nın tam ortasında bulunan Avusturya Fliess’ e yapacağız. Fliess 2018 Yılında Avrupa’ nın en güzel ve en temiz beldesi seçildi. Muhteşem bir doğa ve güzellik. 

👉KONAKLAMA : 
Fliess te bulunan Hotel Avrupa' da konaklayacağız. İki kişilik odalarda Kişi bası günlük 30 Euro Buna muhteşem bir sabah kahvaltı‘da dahil. Odalarda akşam yemeğinizi yapabileceğiniz mutfak ( İçinde her türlü mutfak malzemesi – Fırın – Buzdolabı ) ve size ait banyo ve tuvalet var. İsterseniz yemeğinizi otelimizin yanında bulunan restoranda da yiyebilirsiniz. 

👉ÜCRET : Konaklama yapacağınız Otele kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Ön ödeme için otele kişibası 100 Euro ödeyeceğiz. Bu nedenle gelmeyi kabul eden herkes 100 Euro kaparo verecektir. 

👉ÜCRET DAHİL OLANLAR; 
Ön çalışma – tercümanlık – vize için resmi yazışmalar – vize için İngilizce gidiş nedeni mektubu. Rehberlik – araç kiralama çalışması – Uçak bileti çalışması ( UÇAK BİLETİ SATIŞA SUNULDU ALABİLİRSİNİZ BİLGİLERİ AŞAĞIDADIR )

👉ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR :
Konaklama ücreti – Akşam yemekleri ( Türkiye’ den malzeme götürüp kendi yemeğinizi yapabilirsiniz böylece çok ucuza gelmiş olur ) Araç kiralama ücreti ve yakıt ücreti ( Araç kullananlar tarafından ortak ödenecek ) Milli parklar giriş ücreti ( Kişiye bağlı isterse girmeyebilir ) Kulübümüz; vize için ön yazıyı ve vize için gerekli ön çalışmayı yapacaktır ( Yeşil pasaportlular hariç ) 

👉NOT : Avusturya vizesi için ödeme yapılmaktadır ( yeşil pasaportlular hariç ) Kulübümüze ; rehberlik ve diğer çalışmalar için Katılımcılar; Üyeler 60 Euro, Misafirler 75 Euro ödemeleri gerekmektedir. Makbuz isteyenlere kulüp makbuzu verecektir. 

ULAŞIM : 
Münih’e indikten sonra kiralayacağımız araçlar ile gideceğiz. Araç kiralamasını kulüp önceden yapacak sadece aracı kullanacaklar araç bilgisini ve ehliyetini Münih te ibraz edecektir. ( 2018 Yılında İtalya da kiraladığımız araç için ( 369 Euro -9 Günlük ve 140 euro da yakıt gitmişti 5 kişi kişi bası 100 Euro ödemiştik.) 

👉GEZİPROGRAMI ; Program; Meteorolojik şartlara göre gideceğimiz yerlerin tarihleri değişebilir. 

29 Haziran 2019 ( Cumartesi ): İzmir-Münih, Uçak – Munih-Fliees kiralık araç. 

30 Haziran 2019 ( Pazar ) ;Bu gün Teleferik ile ( ücretsiz ) Venet Manastırına çıkacağız. Buradan yürüyerek; önce; Speicherteich Krahberg Gölüne gidip yürüyerek muhteşem Alp Dağları’ nı izleyerek Waldweiher gölüne gidip oradan da otelimize ineceğiz. 

1 Temmuz 2019 ( Pazartesi ) ; Araçlarımıza binip İtalya-İsviçre sınırında olan Saint Moritz ( gidiş ve dönüş 320 Km. ) şehrine gideceğiz. Yol muhteşem bir vadinin içinden devam ederek Saint Morizth çıkıyor. Burada Muhteşem gölleri ( Sankt Moritzersee-Lago di Champfer ) gezip çikolata aldıktan sonra İtalya’ ya inen vadiyi izleyip akşam otelimize döneceğiz.

2 Temmuz 2019 ( Salı ) ; Araçlarımızla Fliess Naturparkhaus Kaunergrat gidip, buradan muhteşem dağ köylerini geçip Went vadisine inip muhteşem köyler, göller, şelaleleri geçip Mittelberg gideceğiz. Araçlarımızla geze geze otelimize döneceğiz. Gidiş ve dönüş 120 Km.

3 Temmuz 2019 ( Çarşamba ) ; Araçlarımızla İnssbruck ( Gidiş dönüş 170 Km.) şehrine gideceğiz Muhteşem bir tarihi şehir ( Anlatılamaz yaşamak lazım.) 

04 Temmuz 2019 ( Perşembe ) ; Bu gün yarı kültür yarı doğa gezisi olan Hoch Imst’ e gideceğiz Harika bir kayak merkezi, her türlü eğlence var. Dereler – dağ evleri ( Hut ) ister arabanızla çıkın isterseniz teleferik ile ( teleferik ücretli ) gidiş ve dönüş ( 60 Km ) 

05 Temmuz 2019 ( Cuma ) ; Arabamızla Wild Spitz buzul dağına gideceğiz ( Giriş Ücretli - teleferikler ücretsiz ). Bir ayağınız İtalya, bir ayağınız Avusturya topaklarına basacak. Kounter Buzullarına gideceğiz ( buraya girmek kişilerin isteğine bağlı ).

06 Temmuz 2019 ( Cumartesi ) ; Bu gün dönüş öncesi olduğundan serbest gün Gece 24:00' da yola çıkacağız.

07 Temmuz 2019 ( Pazar ) Münih' e 03:00 gibi varıp kiraladığımız araçları iade edip 06:35 uçağıyla direk İzmir' e döneceğiz. Saat 10:30’ da İzmir de olacağız.

👉BİLGİLER;

Toplam ücret: 1798,06TL. Uçakta yerler doldukça bilet fiyatları artmaktadır.

👉GİDİŞ :

Lufthansa LH 9583 Ekonomi / S Uçuşu yapan Sunexpress

08:45, ADB Izmir Adnan Menderes, İzmir 29 Haziran 2019, Cumartesi (2sa 50dk) 10:35 ,MUC Münih Havaalanı,

👉DÖNÜŞ : 

Lufthansa LH 9580 Ekonomi / V Uçuşu yapan Sunexpress
06:55 ,MUC Münih Havaalanı, Almanya 07 Temmuz 2019, Pazar (2sa 40dk) 10:35, ADB Izmir Adnan Menderes, Türkiye

Saygı ve sevgilerimizle,

Mustafa ARIS

0 542 8334736

Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Etkinlik Rehberi
  
535 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın