• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


                                         DORUK DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
                                                                           DORUK MOUNTAINEERING AND NATURE SPORTS CLUB   
                                          
                                                                   İNSANA SAYGI, DOĞAYA SAYGI / RESPECT FOR NATURE RESPECT FOR PEOPLE

            I          I         I    

Demircili Koyu-Altın Köy Deniz ve Doğa Yürüyüşü Etkinliği 26 Mayıs 2019 Pazar

DORUKLULAR İÇİN DENİZ ve DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ;

👉 Doğa yürüyüşlerimize devam ederken, sıcakların kendini göstermesiyle sizler için etkinliklerimizi deniz kenarlarına taşıyoruz. Hem yürüyüş yapabileceğiniz hem de serin deniz sularına girebileceğiniz etkinliğimizi 26 Haziran 2019 ( Pazar ) günü Urla bölgesinin en güzel denizi ve Kumsalının olduğu Altınköy' e yapıyoruz. Sabah kahvaltısını Urla' da yapacağız. İsteyen öğlen yemeğini kendisi getirebilir veya plajda bulunan tesiste satın alabilir. Sizlerin de bildiği gibi bütün plajlarımız, kumsallarımız kurumlara veya kişilere kiralanmış durumdadır. Altınköy' de plaj şemsiyesi ve şezlonglar ücret karşılığı verilmektedir. Plaja giriş ücretsizdir.

👉 ALTINKÖY: Muhteşem kumsalı, karaya doğru girinti yapmış bir koyda bulunmaktadır. Koy sığ olduğundan çocuklar denize girebilmektedir. Macerayı sevenler Koyun güneybatı ucunda bulunan kayalık alandan denize atlayabilirler. Yan yana iki adet koy berrak suları muhteşem denizi ile harika bir yerdir.

👉 DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ: Demircili Koyundan (Muhtarın Yeri) tek grup olarak başlayacak olan yürüyüşümüz tamamen deniz kenarından yürüyerek, altı muhteşem koydan geçtikten sonra Altınköy koyunda son bulacaktır. Koylarda yüzmek için molalar vereceğiz. Hem yürümek hem de serin deniz sularında yüzmek isteyenlerin hazırlıklı gelmelerini bu macerayı kaçırmamalarını öneririz…

👉 NOT: Yürüyüş yapmak istemeyenler araçlarımız ile doğrudan Altınköy’ e gidebilir ve plajın keyfini çıkarabilirler.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
👉TDF Dağcılık Kulüpleri Centilmenlik Protokolü ile alınmış kararlar gereği yürüyüşümüze daha önce katılmış olsa da, üye olmadan misafir olarak katılanlar aşağıdaki linki tıklayarak, bilgilerini BİR KEREYE MAHSUS doldurmalıdır. (Daha önce bu formu doldurmuş olanların yeniden doldurmasına gerek yoktur) Belgeleri incelemek isteyenler www.dorukdagcilik.org web sitemizden bulabilirler.

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİMİZE İLK KEZ KATILACAKLAR İÇİN BAŞVURU FORMU LİNKİ : https://goo.gl/forms/VsL9o3wThiaR4qeL2 
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

👉ÜCRET
Ulaşım + rehberlik
Üyeler : 35 ₺.
Misafirler : 38 ₺ (Üyelerimizin haklarına saygı için - Anlayışınıza teşekkür ederiz)

👉ARAÇ PLANLAMASI
Araç hareket yerleri ve İletişim telefonları;

👉KARŞIYAKA – BORNOVA BÖLGESİ :
Araç Kaptanı : Sezai bey 0 553 353 1846
Araç takip yolu; Egekent Çıkışı 06:50, Çiğli hükümet konağı önü 06:55 - Anadolu caddesinden Girne caddesi girişi (Mc Donalds önü) 07:05, Lunapark karşısı - Migros karşısı - Tantanlar - Bostanlı Camisi önü (İsmail SİVRİ Sk. Köşesi) - Bostanlı vapur iskelesi - Yunuslar - Nikah sarayı önü - Karşıyaka vapur iskelesi önü 07:20 - Alaybey otobüs durakları - Bayraklı – Smyrna Meydanı 07:30 - Folkart Tower yakını - Çamkıran - Kadındünyası karşısı - Bornova öğretmen evi karşısı - Migros önü 07:40 - Bornova Hükümet konağı önü 07:45 – Ege Üniversitesi Kampüs Kapısı önü 07:50 - Fuar 9 Eylül kapısı önü - Konak Viyadük altı 08:05.

👉BUCA VE ÜÇKUYULAR BÖLGESİ;
Araç Kaptanı : Kaya KESKİN 0 539 914 3450
Araç Takip Yolu: Buca; Heykel 07:15 - Belediye karşısı - Menderes Cad. - Shell benzin istasyon önü - NATO Karargahı girişi karşısı - Üçyol Metro önü 07:30 - İnönü cad. - Askeri Hastane önü - Türk Koleji önü - Amerikan Koleji önü - Fahrettin ALTAY Meydanı otobüs durakları önü 07:45 - Mithat Paşa caddesi - Hava Eğitim Komutanlığı girişi karşısı - Göztepe Köprüsü önü - Mustafa Kemal sahil bulvarı, Konak viyadük altı 08:05

 

👉ARAÇLARIN KONAK VİYADÜK ALTINDAN HAREKET SAATİ >> 08:05 <<


👉YANINIZA GETİRMENİZİ ÖNERDİĞİMİZ MALZEMELER / UYARILAR / YİYECEKLER;

👉1. Kulübümüz çevrenin korunmasına azami dikkat etmektedir bu nedenle; organik inorganik hiçbir nesneyi yere atmaya izin vermiyoruz. Yolumuzun üzerinde bulunan yere atılmış doğal olmayan nesneleri toplayarak çöp kutularına taşıyoruz.

👉2. Sabah kahvaltılığınız,

👉3. En az 2 litre su,

👉4. Yürüyüş sırasında acıktığınızda yiyebileceğiniz enerji verecek yiyecekler ( İncir - Kuru üzüm - Kayısı - Hurma )

👉5. Yürüyüşten sonra ıslak kıyafetlerinizi değiştirmeniz için kuru kıyafetler,

👉6. Öğlen yemeğiniz,

👉7. AYAKKABINIZ DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE UYGUN, ALTI SERT OLMALIDIR. AKSİ TAKDİRDE SAKATLANMALARA SEBEBİYET VERMEKTEDİR..!

👉ÖNEMLİ NOT : YÜRÜYÜŞÜMÜZ BOYUNCA ALKOL ALINMASINA KESİNLİKLE İZİN VERİLMEMEKTEDİR.

Saygılarımızla
Bilal GÜLER 
0537 279 6158
Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 
Doğa Yürüyüşleri Kolu Başkanı

  
51 kez okundu