• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası


                                         DORUK DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
                                                                           DORUK MOUNTAINEERING AND NATURE SPORTS CLUB   
                                          
                                                                   İNSANA SAYGI, DOĞAYA SAYGI / RESPECT FOR NATURE RESPECT FOR PEOPLE

            I          I         I    

GÖLLERİN, ŞELALALERİN ,DAĞLARIN -MAĞARALARIN BASKENTİ KÜLTÜREL FARKLILIK VE FOLKLORİK HAYATIN YAŞANDAĞI ISPARTA -EĞİRDİR -YAZILI KANYON MİLLİ PARKI RAMAZAN BAYRAMI KÜLTÜR VE TIRMANIŞ PROĞRAMI 10 - 14
GÖLLERİN, ŞELALALERİN ,DAĞLARIN -MAĞARALARIN BASKENTİ KÜLTÜREL FARKLILIK VE FOLKLORİK HAYATIN YAŞANDAĞI ISPARTA -EĞİRDİR -YAZILI KANYON MİLLİ PARKI RAMAZAN BAYRAMI KÜLTÜR VE TIRMANIŞ PROĞRAMI 10 - 14 NİSAN 2024
10 Nisan 2024 ( Çarşamba )
10 00 İzmir’den hareket edecek aracımız ; merkez konaklama yapacağımız Sütcüler ,Başgöz Doğa Tesislerinde (Sarıçam Kartal Yuvası Turizm Tesisleri, Isparta’nın Sütçüler ilçesine bağlı Başkoz mevkiinde yer almaktadır. Tesis içerisinde bungalov konaklaması yapabileceğiniz gibi, özel gün fotoğraflarınızı da çektirebilirsiniz. Ayrıca yürüyüş parkuru ve manzara seyir alanı da bulunmaktadır. Restoran, kafe, bahçe, masa, sandalye, veranda, klima, yürüyüş parkuru, balkon, organik meyve sebze bahçesi, otopark, balayı konaklaması, düğün ve nişan salonu, tuvalet, duş, sıcak su, buzdolabı, televizyon, çift kişilik yatak, nevresim, koltuk, su ısıtıcısı, elektrik, dolap, ( Duş-Şampuan vs.) havlu ve dinlenme alanı imkanları bulunmaktadır. ).
11 Nisan 2024 ( Perşembe )
Sabah kahvaltıdan sonra Aracımızla direk Yazılı kanyon milli parkına gideceğiz. Burada St. Poul Trail yolunda doğa yürüyüşü yapacağız.( Yazılı Kanyona isimini veren muhteşem bir vadi ve Kaynak suları ) Akşam yemeğini isteyen Canlar Alabalık tesisinde yiyebilir.
12 Nisan 2024 ( Cuma )
Sabah kahvaltısından sonra aracımızla Kovada gölü Milli parkını gezmeye gideceğiz . Gölün etrafında doğa yürüyüşü yapacağız.
13 Nisan 2024 ; ( Cumartesi )
Bu gün sabah kahvayısından sonra aracımızla Adada antik kentine gideceğiz. Antik kentten sonra muhteşem bir dağ yollarında Aksu Zindan mağarasına gidip Kamp alanımıza döneceğiz.
14 Nisan 2024 ( Pazar )
Kahvaltıdan sonra aracımızla Eğirdir gezip Isparta’da alışveriş için zaman ayırdıktan sonra İzmir’e döneceğiz. ÜCRET ;
Konaklama : Sütcüler ,Başgöz Doğa Tesislerinde (Sarıçam Kartal Yuvası Turizm Tesisleri, 10 Adet bungalov aldık. Her bungalov’da 1 duble yatak ve iki tane 10 yaş grubu için koltuk kanepe bulunmaktadır. Bu bungalovların gecelik ücreti 500 Tl. dir. 4 gece = 2000 Tl.
Araç planlaması ve gezi için kişi başı ücret ortak ödenecektir. Kişi başı muhtemelen 2000 Tl. civarında olur.
TESİS İLETİŞİM TEL.0 505 0868456
NOT :
Rehberlik ve Proğramların yürütülmesi için kişi bası Kulübe :
ÜYELER ; 750 Tl.
MİSAFİRLER ; 800 Tl. Katkı payı verecektir.
Kaparo 1000 Tl. Kaparo alınmadan kayıt kesinlikle yapılmayacaktır. Kaparo alındıktan sonra iptal etmek isteyenler yerine katılımcı bulunmaz ise kaparo iade edilmez..
Katılım Sayısı ; 18 Kişi ile sınırlıdır. 18 kişi kayıt yaptığında Etkinlik kapatılacaktır. Şu an 13 Mart 2024 ( 2 Bungalaov kiralandı .)
ÜCRETE DAHİL OLANLAR Ulaşım ve rehberlik.Bayram tatlısı - Bayram çekeri
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR Her türlü yiyecek ve içecek Çadır konaklama ücreti – Milli parklara giriş ücreti ve Antik kent girişleri.
Saygılarımızla.
REHBER : Mustafa ARIS 0 542 8334736
  
84 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın